HOTEL TENNIS CLUB

hotel Prostějov, ubytování Prostějov, ubytování se snídaní, akce, svatby, firemní akce, kongresy, školení, oslavy, plesy, večírky, firemní večírky,

Svatby

svatby

Hotel Tennis Club Prostějov nabízí prostory pro pořádání svatebních obřadů a svatebních hostin. Jsme schopni zajistit veškerý doprovodný program. Nahlédněte do našeho svatebního katalogu.

Novomanželům je k dispozici novomanželské apartmá.

Svatební obřad

Svatební obřad je možné uskutečnit i v areálu Hotelu Tennis Club. Podmínkou je požádat na matrice Magistrátu města Prostějov..

Samotný obřad je možné uspořádat v atriu hotelu nebo v Kongresovém sále. Pro tenisové nadšence nabízíme obřad na centrálním dvorci, dějišti mnoha vypjatých utkání.

Svatební hostina

Svatební hostina se většinou odehrává v Kongresovém sále. Sál je možné propojit s prostorem venkovního atria.

Kapacita při uspořádání svatební tabule – až 90 míst.

Svatební katalog Dovolte, abychom Vám představili náš SVATEBNÍ KATALOG ... více
Doporučujeme Na realizaci svateb v hotelu Tennis Club spolupracujeme s ověřenými profesionály. ... více