HOTEL TENNIS CLUB

hotel Prostějov, ubytování Prostějov, ubytování se snídaní, akce, svatby, firemní akce, kongresy, školení, oslavy, plesy, večírky, firemní večírky,

Svatební katalog

Dovolte, abychom Vám představili náš SVATEBNÍ KATALOG

Náš svatební katalog by Vám měl ulehčit a zpříjemnit přípravu Vašeho svatebního dne. Nabízíme Vám dva unikátní objekty v samém srdci Moravy - HOTEL TENNIS CLUB V PROSTĚJOVĚ a HOTEL ZÁMEK VELKÁ BYSTŘICE.

Světově proslulý HOTEL TENNIS CLUB v Prostějově, sportovní epicentrum Střední Moravy, kde vyrůstají naše největší tenisové hvězdy, a kde se pořádají známé sportovní, nejen tenisové turnaje, jako např. Czech Open nebo Mistrovství světa v tenise družstvech do 14 let.

Druhým objektem je HOTEL ZÁMEK VELKÁ BYSTŘICE, romantický a v regionu často vyhledávaný prostor s dlouhou svatební tradicí. Využijte možnost uspořádat svatební obřad, svatební hostinu a ubytování v Hotelu Zámek, vše pod jednou střechou.

Nabízíme služby SVATEBNÍ KOORDINÁTORKY, která Vám zajistí svatební den přesně podle Vašich představ, bude se Vám věnovat během příprav, nabídne Vám nepřeberné množství možností, jak zpestřit Váš svatební den a učinit jej nezapomenutelným.

Stáhnout svatební katalog >>